Stichting Beukenrode wint de WestlandHart Publieksprijs!

GW WestlHart IMG 7270rolfvankoppenfotografie

Stichting Beukenrode is met trots de winnaar van de WestlandHart Publieksprijs! Bedankt voor alle stemmen en de support die we hebben ontvangen. Het is een eer om deze prijs in ontvangst te mogen nemen.

Wij zijn erg blij met deze blijk van waardering voor onze vrijwilligers! Hun inzet maakt het mogelijk om palliatieve zorg te bieden aan mensen in hun laatste levensfase, zowel in onze hospices in Naaldwijk en ’s-Gravenzande als bij mensen thuis.

Onze vrijwilligers kunnen dit werk niet doen zonder de verpleegkundige teams van Careyn , Pieter van Foreest en onze huishoudelijke medewerkers van Tzorg; ook voor hen spreken we onze waardering uit.  Een speciale dank gaat uit naar fotograaf Rolf van Koppen, die dit bijzondere moment heeft vastgelegd. 

Bekijk hier de video van de uitreiking.